Konuk YazarMerhabalar... 
Bloguma konuk yazar olmak ister misin? Bu sayede diğer bloglar tarafından keşfedilip, yeni dostlar edinmek istemez misin? Yeni ya da eski blogger olman sorun değil, kalemine güvenmen benim için yeterli olacaktır. 

Şartlarım tabi ki yok denecek kadar az:) 

  • Sadece blogumun ne üzerine olduğunu biliyorsunuz. Kitaplar, filmler, diziler, kitap haberleri vs vs. Kozmetik, makyaj gibi paylaşımlar yapmıyorum. Sizden de tek istediğim daha önce blogunuzda paylaşmadığınız bir yazıyı benim blogumda paylaşmak. Bu yazı bir kitap incelemesi, bir film incelemesi, sevdiğiniz bir dizinin tanıtımı ya da genel olarak yazmak istediğiniz bir konu olabilir (yazar incelemesi, kitap tanıtımı, kitap haberleri gibi). 
  • En önemli şey yazınızın size ait olması, hiçbir yerden emek hırsızlığı yapmamanız ve ilk defa burada paylaşılacak olmasıdır. Beğenmediğim yada çalıntı olduğunu düşündüğüm yazıları blogumda paylaşmayacağımı da belirtmek isterim. 

  • Aynı zamanda bir blog sahibi olmayıp yine de yazmak isteyen arkadaşlarımız olabilir, onlarda konuğum olabilir tabi ki. 
Eğer yukarıda söylediklerim size uyuyorsa ;

benokurummesela@gmail.com 
adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgilerle....


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...